To proces przygotowywania nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu poprzez zwiększenie jej atrakcyjności dla potencjalnych nabywców/kupców lub najemców.

Celem jest zwiększenie atrakcyjności domu lub mieszkania w oczach klientów, a w konsekwencji przyspieszenie procesu sprzedaży i zawarcie korzystnej transakcji.

  • Zwiększam wartość nieruchomości: ta niepozorna inwestycja może zwiększyć wartość nieruchomości i zwrócić się z nawiązką. Dobre przygotowanie nieruchomości przyciąga większą liczbę potencjalnych klientów, co zwiększa konkurencyjność oferty na rynku. W ten sposób, pozwala na osiągnięcie lepszych cen sprzedaży lub wynajmu.
  • Minimalizuję nakłady: to znaczy, że w budżecie domowy zostanie więcej środków finansowych. Często wystarczy niewielka zmiana wystroju lub dodanie kilku nowych elementów, aby stworzyć bardziej atrakcyjne i funkcjonalne wnętrze.
  • Skracam czas sprzedaży: gdy oferta jest dobrze przygotowana do prezentacji, klienci są skłonni szybciej podejmować decyzję o zakupie lub najmie. Pozwala to osiągnąć szybsze efekty w krótszym czasie.
  • Wpływam na lepszą jakość zdjęć: dzięki czemu powstaję atrakcyjne wnętrze, które przyciąga uwagę klientów na zdjęciach. W ten sposób, oferowane nieruchomości prezentują się lepiej na portalach ogłoszeniowych i innych mediach społecznościowych.

Reset password

Wpisz swój adres e-mail, a wyślemy Ci link do zmiany hasła.

Zacznij korzystać ze swojego konta

zapisać swoje ulubione domy i nie tylko

Zarejestruj się, używając emaila

Zacznij korzystać ze swojego konta

zapisać swoje ulubione domy i nie tylko

Klikając przycisk «ZAPISZ SIĘ» zgadzasz się na Warunki korzystania i Polityka prywatności
Powered by Estatik